Funkcjonowanie stron w globalnej sieci komputerowej, czyli sprawdź produkty firmy Google

Obecnie działanie stron w globalnej sieci komputerowej podlega rozmaitym prawom i zależnością. Te odnoszące się do wyszukiwarki Google wydają się mieć rzecz jasna najbardziej istotne znaczenie. To bowiem właśnie Google jest aktualnie najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką i to jego algorytmy mają największe znaczenie. Co oferuje Google administratorom witryn internetowych? Na co można liczyć z ich strony?

Bez wątpienia wartą uwagi propozycją od marki Google jest remarketing AdWords. Remarketing to

kampania

Autor: IvanWalsh.com
Źródło: http://www.flickr.com

strategia, dzięki której w naprawdę łatwy sposób można dotrzeć do tych użytkowników, który już raz byli na prowadzonej przez nas witrynie lub używali aplikacji, którą oferowaliśmy. Remarketing AdWords polega na tym, że w osobom, które odwiedziły już daną witrynę wyświetlają się ich reklamy.

Odnosi się to rzecz jasna tylko do tych stron, które wchodzą do sieci reklamowej Google. Reklamy strony będą wyświetlane również wtedy, kiedy szukane przez daną osobę będą terminy, które powiązane są z odwiedzoną przez nie uprzednio witryną. Remarketing adWords to bardzo dobry sposób na przypomnienie o danej witrynie bywalcom Internetu. Za sprawą pojawiających się reklam są oni cały czas na bieżąco z tym, co ma miejsce na stronie – . Bardzo często dzieje się tak, że po zobaczeniu reklamy dany użytkownik podejmuje decyzję o ponownym odwiedzeniu witryny i na przykład ponownie coś na niej kupuje (jeżeli chodzi oczywiście o sklep internetowy). Aktualnie Google proponuje parę opcji remarketingu. I tak osoby tym interesujące się wybierać mogą między remarketingiem o charakterze standardowym, dynamicznym, tym , który funkcjonuje na aplikacjach mobilnych.

Ciekawą propozycją jest bez wątpienia remarketing video. Remarketing dynamiczny obejmuje reklamy o charakterze dynamicznym, nie mają one więc postaci statycznej. Remarketing video to z kolei

strona internetowa

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

wyświetlanie reklam wtedy, gdy korzysta się z YouTube. Warunkiem jest jednak mające miejsce wcześniej oglądanie filmów danej firmy. Remarketing ma naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na łatwe dotarcie do klientów, którzy już wcześniej z naszej strony korzystali. Jest to także możliwość dopasowania prezentowanych reklam do zakładanych celów reklamowych. Dzięki temu taka forma reklamy jest naprawdę bardzo skuteczna. Remarketing to również reklama o bardzo dużym zasięgu – nie ma tu znaczenia miejsce, w jakim znajduje się Internauta.

Interesującym produktem od Google jest również kupon AdWords. Kupon AdWords umożliwia wykonanie darmowej kampanii w Google. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju kody o charakterze rabatowym przeznaczone są jedynie dla tych kont, które w AdWords założono dwa tygodnie wcześniej. Ci, którzy swoje konta mają już od pewnego czasu nie będą więc mogli z nich skorzystać.

Spodobał Ci się nasz artykuł? Więc gorąco zapraszamy (http://lrg-lodz.pl/) do kolejnych naszych newsów, które będą o bliskiej dziedzinie.

Bez względu jednak na to bezpłatne kupony AdWords to doskonały produkt i opłaca się na nie polować – .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*